28 червня — День Конституції України

28 червня — День Конституції України

Шановні мешканці Звягельської громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України!

Це — надзвичайно важливий день для кожного українця. 28 років тому прийнято головний нормативно-правовий акт держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації й діяльності державних органів, права та обов’язки громадян — Конституцію України.

Проголошення Конституції стало важливим етапом українського державотворення, до якого українці йшли дов-
гим кривавим шляхом.

На жаль, і сьогодні ми продовжуємо протистояти спробам ворога стерти нас із лиця землі як народ і як націю. Наші мужні воїни ціною надлюдських зусиль стоять за нашу землю, нашу свободу і незалежність, за права, записані в Конституції.

Кожен із нас на своєму місці робить усе можливе і неможливе для захисту держави і її Основного закону — головного оберегу державності й демократії, гаранту соборності України, в якому утверджені головні цінності — людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Нині час відкинути розбрат і об’єднатися у спільній меті — здолати ворога. Ми проходимо через важкі випробування та продовжуємо стояти пліч-о-пліч у боротьбі за цивілізаційний вибір України, за розбудову демократичного громадянського суспільства, утвердження й захист нашої ідентичності — Конституції, мови, синьо-жовтого прапора і тризуба, наших кордонів.

Зичимо кожному: хай буде міцним здоров’я, твердим дух та непохитною віра у власні сили й свою державу.

З Днем Конституції України!

Віримо ЗСУ та наближаємо Перемогу!

Усе буде Україна!

З повагою

Микола Боровець, міський голова,
Оксана Гвозденко, секретар міської ради