Звягелянка Ірина Бондар – чемпіонка світу U20 зі спортивної боротьби

2 вересня 2024 року в іспанському місті Понтеведра стартував чемпіонат світу U20 зі спортивної боротьби, який зібрав найсильніших молодих борчинь з усього світу. Україну на цих престижних змаганнях представляла звягелянка Ірина Бондар, яка своєю майстерністю та впевненістю здобула титул чемпіонки світу.

Протягом чемпіонату Ірина успішно пройшла через серію напружених поєдинків у ваговій категорії 62 кг, здобувши перемоги над представницями Китайського Тайбею, Азербайджану та Мексики.

Кульмінацією чемпіонату став фінальний поєдинок 7 вересня. Ірина Бондар знову продемонструвала свою бездоганну форму, здобувши перемогу з рахунком 4:1. Цей результат став підтвердженням її непохитної сили духу та вміння боротися до останнього.

Особливу подяку варто висловити
тренерам Ірини - Анатолію Ясиневичу та Михайлу Христосову, які доклали чималих зусиль для підготовки борчині.

Звягель із гордістю вітає свою чемпіонку.

Ірина - приклад наполегливості, працездатності та любові до своєї справи. Це величезне досягнення, яке прославляє наше місто на міжнародній арені. Бажаємо Ірині нових звершень, сил та натхнення на шляху до нових перемог!

Звягель пишається своєю славетною землячкою-чемпіонкою!