
Поліцейські провели пізнавальні заходи для юних звягелян
- Наше місто
- 19
- коментар(і)
- 14-03-2025 14:28
13 березня ювенальні поліцейські, рятувальники Звягельщини та працівники аварійно-диспетчерської служби газового управління завітали до місцевого ліцею №10. Там вони провели спільну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Правоохоронці нагадали дітям основні правила дорожнього руху та безпечної поведінки, а також розповіли про умови вступу до вищих навчальних закладів системи МВС.
Співробітники ДСНС за допомогою 3-D макетів ознайомили хлопців та дівчат із вибухонебезпечними предметами, а також наголосили на недоречності будь-яких дій з ними.
Працівники аварійно-диспетчерської служби газового управління провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил безпеки та експлуатації газових приладів.
А 12 березня інспекторка з дотримання прав людини та поліцейська служби освітньої безпеки ознайомили вихованців ліцею №4 Звягельської міської ради з особливостями роботи правоохоронців Звягельського районного відділу. Зокрема, присутні дізналися про основні завдання інформаційної підсистеми «Custody Records» та роботу ізолятора тимчасового тримання.
Водночас поліцейські розповіли дітям про безпеку у кіберпросторі та роз’яснили алгоритм дій під час спроби вербування неповнолітніх спецслужбами рф.
Днями правоохоронці завітали до місцевого ліцею №4. Під час візиту поліцейські наголосили хлопцям та дівчатам на недопущенні вчинення булінгу, жорстокого поводження серед дітей, а також на дотриманні інформаційної гігієни під час спілкування з віртуальними друзями.
Звягельський районний відділ поліції
Коментарі відсутні