![В ополонку — із самого ранку!](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2019_04/xolod8.jpg)
В ополонку — із самого ранку!
- Новоградські новини
- 86
- коментар(і)
- 25-01-2019 01:12
![](/image_storage/2019_04/xolod8.jpg)
Цьогоріч велике християнське свято Водохреща (або Богоявлення) припало на суботу. Отже, більшість мала цього дня вихідний, і робота не стала на заваді зануренню в цілющу хрещенську воду.
Зранку 19 січня у храмах відбулися святкові богослужіння із традиційним освяченням води. Опівдні на березі річки Случ, в районі рятувальної станції, обряд освячення води в річці провів настоятель Свято-Михайлівського собору, протоієрей Геннадій Пограничний.
Після чого всі, хто налаштувався на купання в ополонці, здійснили традиційні пірнання, вірячи в очищення цілющою йорданською водою та сподіваючись зміцнити здоров’я до наступних хрещенських купань.
![](/image_storage/2019_04/xolod3.jpg)
Олег БРЮХАНОВ
![](/image_storage/2019_04/xolod1.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod2.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod4.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod5.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod6.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod7.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod9.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod10.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod11.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod12.jpg)
![](/image_storage/2019_04/xolod13.jpg)
Коментарі відсутні