У Житомирі водій, позбавлений права керування, заїхав на пляж та втік

У Житомирі водій, позбавлений права керування, заїхав на пляж та втік

Житомирська окружна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за фактом систематичного невиконання судового рішення щодо заборони керування транспортними засобами відносно місцевого водія (ч. 1 ст. 382 КК України).

 

За матеріалами Управління патрульної поліції в Житомирській області, уночі, 16 червня 2025 року водій заїхав на пляж житомирського гідропарку. Застрягши у піску, він зняв з автомобіля державні номерні знаки та втік.

Прокурорами встановлено, що рішенням Богунського районного суду Житомира водія позбавлено права керувати транспортними засобами з 28 лютого 2024 року. Таке рішення є чинним і нині.

Однак водій такі судові рішення умисно не виконував, внаслідок чого працівники УПП в Житомирській області щодо нього неодноразово складали протоколи про адміністративні правопорушення за керування у стані алкогольного сп’яніння та без права керування транспортними засобами (ч. 1, ч. 2 ст. 130 та ч. 5. ст. 126 КУпАП України).

Досудове розслідування здійснюється СВ Житомирського РУП №1 ГУНП в Житомирській області.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури