![Славнозвісний «Рушник єднання» передали Ємільчинському району](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2019_24/rushnyk1.jpg)
Славнозвісний «Рушник єднання» передали Ємільчинському району
- Село і люди
- 23
- коментар(і)
- 14-06-2019 11:51
Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко передала рушник із двома вишитими гербами — Новоград-Волинського та Корецького краю — далі.
У вівторок, 11 червня, із піснями та короваями зустрілись керівники Новоград-Волинського та Ємільчинського районів, аби продемонструвати свою єдність.
![](/image_storage/2019_24/rushnyk2.jpg)
Голова Ємільчинської РДА Ігор Євтушок, прийнявши рушник, подякував усім, хто долучився до цієї традиції, що дозволяє ще більше зблизитись та показати приклад дружби. Він пообіцяв передати «Рушник єднання» далі в Рівненську область.
За задумом, цей рушник подорожуватиме районами від Житомирської до Рівненської області, а потім — і всією Україною.
У вівторок, 11 червня, із піснями та короваями зустрілись керівники Новоград-Волинського та Ємільчинського районів, аби продемонструвати свою єдність.
![](/image_storage/2019_24/rushnyk1.jpg)
![](/image_storage/2019_24/rushnyk2.jpg)
Голова Ємільчинської РДА Ігор Євтушок, прийнявши рушник, подякував усім, хто долучився до цієї традиції, що дозволяє ще більше зблизитись та показати приклад дружби. Він пообіцяв передати «Рушник єднання» далі в Рівненську область.
За задумом, цей рушник подорожуватиме районами від Житомирської до Рівненської області, а потім — і всією Україною.
Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА
Коментарі відсутні