Три цілі Романа Седлецького

Три цілі Романа Седлецького

Цього тижня новоград-волинцям необхідно зробити відповідальний крок — обрати майбутнє свого міста.
Я, як кандидат на посаду міського голови, хочу ознайомити вас з окремими пунктами своєї програми.
У мене були заплановані зустрічі, але, зважаючи на ситуацію, що склалася в нашій громаді із захворюванням на COVID, я теж захворів. Усі справи довелося скасувати, я самоізолювався. Тому на сторінках газети хочу розповісти вам про мої плани та цілі на майбутнє.
ПРОПОНУЮ РОЗВ’ЯЗУВАТИ ПРОБЛЕМИ МІСТА РАЗОМ
Оскільки ми — одна громада, нас об’єднує не лише спільна територія, але й спільні інтереси, а це — розвиток та покращення нашого міста. Тому прагнути до цього ми також маємо разом. Я завжди готовий чути вас, удень чи вночі, — мої виборці можуть звертатися до мене особисто в будь-який час. Залюбки всіх вислухаю та намагатимуся знайти відповіді на запитання.

МОЯ МЕТА — ПРОЦВІТАННЯ РІДНОГО МІСТА
Для того щоб покращити рівень життя громади, індустріалізувати та окультурити місто, потрібен план дій та стратегія його розвитку. Я маю чіткий стратегічний план розвитку Новоград-Волинської ОТГ, де є три основні цілі: покращення умов життя жителів, поліпшення бізнесу й інвестиційного клімату та підвищення туристичної привабливості міста. Наша мета — створити туристично-промислове місто, де не буде шкідливих виробництв.
РОЗВИТОК МІСТА
Новоград-Волинський може стати культурним центром ОТГ. Тому важливо створити умови для цього. Планую реалізувати проведення ярмарків, свят та виставок на окремо відведеній території щотижня. Так ми зможемо здійснити одразу дві цілі: впровадити культурний і творчий розвиток, а також залучити мікроінвестиції до міста. Я знаю, що на Звягельщині живе чимало яскравих, талановитих особистостей. Тому хотілося б створити умови для громади за інтересами. Сьогодні альтернативи цьому немає. Це мають бути місця, де можуть покращувати свою майстерність музиканти, генерувати ідеї техніки, писати й творити художники. Місця, де буде започаткована школа молодого підприємця. Окрім того, для майбутніх чемпіонів сприятиму будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу.
СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ
Ще одне актуальне питання, яким я переймаюся, — соціальні потреби громадян. Місто, яке придатне для життя, — це місто, у якому кожен житель почуває себе комфортно та безпечно. Саме тому це питання посідає чільне місце в моїй програмі. Вважаю, що потрібно скоординувати єдиний центр розв’язання нагальних проблем містян. Тобто місце, куди кожен житель може звернутися із тим чи іншим питанням та де буде почутим. Тут надаватимуть безкоштовні юридичні послуги незахищеним верствам населення. Також планую здійснити правильний механізм впровадження допомоги з місцевого бюджету пільговим категоріям: ЧАЕС, АТО та малозабезпеченим сім’ям.
І ще один пункт до соціальної програми — створення центру реабілітації медичного контролю для людей, які не мають постійного місця проживання.
НИНІ Я МАЮ ЧИМАЛО ДОСЯГНЕНЬ, ЯКІ ВТІЛИВ У ЖИТТЯ НА СВОЄМУ ОКРУЗІ
Реалізовано низку проєктів в ОСББ «Згода», а саме: побудував сучасне мініфутбольне поле зі штучним покриттям, паркан. За власні кошти зробив вуличне освітлення та поточний ремонт дахів.
Також активно впроваджував благоустрій на територіях ОСББ «Наш дім», «Перспектива», «ЖБК». Тут заасфальтували прибудинкові території, встановили відеоспостереження на під’їздах, зробили капітальний ремонт вулиці Ковальського.
На посаді директора ТОВ «Міськкомунсервіс» мені вдалося систематизувати та налагодити роботу з прибирання й вивезення побутових відходів у місті. Як наслідок — створено робочі місця і працевлаштовано понад 40 осіб. І протягом 2015-2020 років товариство сплатило податків до місцевого бюджету понад 5 млн гривень.
Торік 500 тисяч сплачено на розвиток інфраструктури міста. Протягом 2015-2017 років за мого сприяння з обласного бюджету виділили 3 мільйони гривень на продовження будівництва полігону побутових відходів в урочищі «Ржатківка». Ці кошти, на жаль, деякі чиновники не зуміли використати, тому їх повернули до обласного бюджету.
Моїми пріоритетами були та лишаються захист інтересів громадян — це я планую впроваджувати і в майбутньому. Але лише з вашою підтримкою зможу розвивати наше місто. Найголовніше — зробити правильний вибір. І як би вам, містянам, не замилювали очі різними обіцянками — дії говорять більше, ніж будь-які слова. Тому майбутнє нашого міста залежить від кожного з вас. Зробіть правильний вибір.
Роман СЕДЛЕЦЬКИЙ, кандидат на посаду міського голови

КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИКАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ