ТЕЗИ ДО ЗВІТУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ В.І.ЗАГРИВОГО ПЕРЕД ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ МІСТА ЗА РІК ДІЯЛЬНОСТІ. ЗВІТ ВІДБУДЕТЬСЯ 27 ГРУДНЯ 2011 РОКУ

ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
Створено та активно працюють 8 постійних депутатських комісій міської ради. Протягом року міською радою шостого скликання підготовлено та проведено 8 сесій, прийнято більше 170 рішень з різних питань життєдіяльності міста. Проведено 19 засідань виконавчого комітету міської ради, на яких прийнято 385 рішень, із них 11 — основні. Прийнято 636 розпоряджень міського голови. Протягом звітного року до депутатів міської ради через громадську приймальню №1 звернулося 140 громадян міста з різних питань. До міської ради протягом 2011 року звернулося 2628 громадян. Для допомоги у вирішенні проблем громади під час 38 прийомів громадян з особистих питань міський голова прийняв 310 громадян.
РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА, РЕЄСТРАЦІЙНО-ДОЗВІЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ
Протягом 10 місяців 2011 року проведено 1200 реєстраційних дій (реєстрація новостворених юридичних та фізичних осіб-підприємців, скасування їх реєстрації, внесення змін до установчих документів тощо). Зареєстровано 180 нових фізичних осіб-підприємців, 33 новостворених юридичних осіб, проведено 280 змін до відомостей у Єдиному державному реєстрі, скасовано діяльність 390 суб’єктів господарювання. На запити заявників видано 2500 витягів, виписок та довідок з ЄДР. Всього державні реєстратори за звітний період прийняли близько 3 тис. відвідувачів. Державні реєстратори в межах чинного законодавства запровадили спрощену процедуру реєстрації, що складає максимум 1-3 робочі дні, прийомні дні та години адаптовано під потреби відвідувачів. Налагоджено електронний документообіг з ОДПІ, Пенсійним фондом, управлінням статистики та фондами соціального страхування. Державним адміністратором Дозвільного центру прийнято 270 відвідувачів, з яких 142 отримали дозвільні документи. Було внесено зміни і доповнення до 12 регуляторних актів, 9 визнано такими, що втратили чинність і скасовані.
ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК МІСТА
У місті працює 15 промислових підприємств. На стадії завершення знаходяться інвестиційні проекти­ щодо будівництва фірми «FAKRO» (Польща), кондитерської фабрики «ЖАКО», підприємства фармацевтичної промисловості «Юнік-фарма». За 9 місяців 2011 року найбільше зростання позитивної динаміки обсягів виробництва промислової продукції було досягнуто на ЗАТ ВКФ «Леся», ПАТ «Сільмаш», ПАТ «Хлібозавод», ВАТ «Біоветфарм», ТОВ «Новотекс», МПТВП «Райдуга». Найбільший спад промислового виробництва у січні-вересні 2011 року зафіксовано на ТОВ «Техна». Реалізовано промислової продукції за 9 місяців цього року на суму 301,0 млн. грн.
Основними промисловими підприємствами за 9 місяців 2011 року сплачено до зведеного бюджету 17,3 млн. грн., у т.ч. до міського бюджету сплачено 8,8 млн. грн.
За звітними даними управління державного казначейства, за 9 місяців 2011 року до міського бюджету надійшло 138360,2 тис. грн., що становить 98,0% до уточненого плану міської ради. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження збільшились на 28,7 млн. грн. або на 26,1%.
СФЕРА БУДІВНИЦТВА ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН
Відремонтовано вхідну групу міського Палацу культури ім.Лесі Українки, фасад житлового будинку по вул.Соборності, 2, площу перед Будинком рад, коридори та кабінети міської ради. В даний час у місті ведеться будівництво, реконструкція, ­ремонт більше 160 великих і малих об’єктів бюджетної, соціально-культурної, житлово-комунальної сфери. Цей факт є ­безпрецедентний, адже такого в місті не спостерігалося за останні 20 років.
Проводиться контроль за завершенням будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.
ГАЛУЗЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА
Капітально відремонтовані за державні кошти основні магістральні (дороги) під’їзди до міста зі сторони Рівного, Житомира, Коростеня. Проведений капітальний ремонт проїжджої частини під'їзних та міських доріг: вул. Житомирської (від об'їзної дороги до Храму), в'їзд зі сторони Рівного (від об'їзної дороги до залізничного переїзду), вул.Коростенської (від об'їзної дороги до перехрестя з вул.Шевченка), вул.Генерала Ільїна (від вул. Коростенської до залізничного переїзду), район ТОВ «Церсаніт Інвест», вулиць Дружби, Герцена, Леваневського (від об'їзної дороги, до перехрестя з вул. Житомирською), з’їзд та дороги до мікрорайону «Олександрівський».
За рахунок субвенцій (а це 1,3 млн. грн.) капітально відремонтовано частину вулиці Тельмана, виконано ямковий ремонт на 33 вулицях міста, прогрейдеровано та частково відсипано ще 70 тис. кв. м доріг. За кошти міського бюджету (а це понад 300 тис. грн.) ще на 25 вулицях проведено ямковий ремонт, на 46 — ремонт м’якого покриття.
У поточному році встановили 85 одиниць дорожніх знаків, на всіх основних магістральних автошляхах у місті була нанесена дорожня розмітка. Облаштовано пішохідну доріжку на бульварі ім.Шарварка. Встановлено 14 нових автобусних зупинок. Ще на 11 — нові лавки для відпочинку. В основному це зупинки на околицях міста.
Капітально відремонтовано мережі електроосвітлення по вулицях Медведєва, Шевченка, ведуться роботи ще на 12 вулицях.
Запалений газовий факел у мікрорайоні «Олександрівський». За рахунок міських коштів із бюджету розвитку розпочато ремонт 11 багатоповерхових будинків, на 3-х із них ремонтні роботи вже закінчені. Це будинки по вулицях Лермонтова, 10, Гранітній, 2, Соборності, 2. Капітально відремонтовано ліфти в будинках по вул. Пушкіна, 5 та Рибалка, 11. Вперше за багато років розпочато будівництво каналізаційних мереж на провулку ­Войкова та вулиці Челюскінців, що дасть можливість каналізувати житлові будинки.
За умови співфінансування влади та мешканців будинків ОСББ та приватного сектору, збудовано 9 дитячих майданчиків на прибудинкових територіях по вулицях Вокзальній, 38, Купріна, 14, Толубка, 2, в ОСББ «Наш дім», ОСББ «Роялті», ОСББ «Чайка», ОСББ «Перспектива», в районі ЗОШ №6, мікрорайоні «Дружба».
У місті знято 60 аварійних дерев, на прохання мешканців вулиць Медведєва та Волі здійснено кронування дерев. Разом із тим висаджено біля 500 дерев, упорядковано 11 га газонів. За ініціативи та кошти депутатів міської ради Махновецького О.П. та Мірзабекяна Ю.Л. проведено грейдерування вулиць у їхніх виборчих округах.
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНА СФЕРА
Проведено реконструкцію системи теплопостачання зі встановленням автономної котельні у ДНЗ №15, 16, НВК, ЗОШ №7, 9, капітальний ремонт даху ДНЗ №15, 6, ЗОШ №7, ЦНТУУМ, капітальний ремонт санвузлів СШ №4, капітальний ремонт системи водопостачання ДНЗ №4, 5, 13, 15.
Ремонт групового приміщення ДНЗ №9, капітальний ремонт їдальні ЗОШ №6.
Упродовж травня-вересня 2011 року охоплено всіма формами оздоровлення та відпочинку 3309 дітей міста. На даний час на території міста функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховується 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
На обліку в службі у справах дітей перебуває 73 дитини, які опинились у складних життєвих обставинах. На обліку в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 89 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.
Ведуться роботи із завершення реконструкції пологового відділення, проводиться капітальний ремонт інфекційного відділення для дорослих, перекрито дах відділення відновлювального лікування. Продовжується робота з реформування медичної галузі, з метою наближення надання медичної допомоги до жителів міста. Ведуться роботи з капітального ремонту приміщення під амбулаторію сімейної ­медицини на вул.Житомирська, 27.
Згідно з даними Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги станом на 01.10.2011 р., на обліку перебуває 13435 пільговиків. Загалом у місті проживає 14000 пільговиків.
Проведено реконструкцію покрівлі та ремонт фасаду кінотеатру імені Щорса, реконструкцію вхідної групи міського ­Палацу культури імені Лесі Українки.
Розпочато реконструкцію покрівлі міського Палацу культури імені Лесі Українки. Проведено капітальний ремонт Музею родини Косачів, приміщень школи мистецтв по вул.Соборності, 62, 57, 47.
До кінця року планується провести капітальний ремонт приміщень кінотеатру імені Щорса. Розширено мережу видів спорту, розпочав роботу міський центр «Спорт для всіх». У місті діють 5 спортивних клубів. Є доросла футбольна команда «Авангард». Імідж міста піднімали на численних регіональних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях, турнірах місцеві борці, каратисти, гирьовики, волейболісти, шахісти, шашисти, тенісисти.
Адміністрацією КДЮСШ «Спартак» було відремонтовано підвальне приміщення, де працює відділення важкої атлетики.
ГЛАСНІСТЬ ТА ПРОЗОРІСТЬ У РОБОТІ ВЛАДИ
Усі основні заходи за участю посадових осіб місцевого самоврядування, пленарні засідання міської ради та виконавчого комітету, прийняті основні рішення, розпорядження міського голови систематично висвітлюються через місцеві засоби масової інформації. У 40-ка випусках «Підсумки тижня» з метою роз’яснення проблемних питань, прийнятих владою рішень та планів на майбутнє, практикувалися інтерв’ю із керівниками міських служб.
Всі прийняті міською радою та її виконавчим комітетом рішення, що носять регуляторний характер, офіційно оприлюднені у випусках «Інформаційного бюлетеня міської ради», що є додатком до газети «Лесин край».
Найоперативнішим інформаційним ресурсом є офіційний сайт міста, який щоденно наповнюється новинами. Створені нові рубрики «Доступ до публічної інформації» із підрубриками та «Проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету».
Особисто жив, живу, працюю і житиму на благо людей, в ім’я добробуту міської громади. Щиро дякую новоград-волинцям за розуміння та підтримку, велику роботу задля свого благополуччя, піднесення древнього Звягеля до рівня європейського міста.
З любов’ю та повагою Володимир ЗАГРИВИЙ