![На Леваневського діти збирали гроші для воїна-земляка](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2014_30/kids.jpg)
На Леваневського діти збирали гроші для воїна-земляка
- Актуально
- 43
- коментар(і)
- 25-07-2014 04:21
![](/image_storage/2014_30/kids.jpg)
Прочитавши оголошення про акцію, мешканці будинку приєдналися до ініціативних дітей. Несли торти, печиво, а грошові пожертви клали до скриньки. Кожна дитина у вишиванці, з особистим художнім номером, долучилася до дійства. Співали українські пісні і Гімн України. Перехожі підтримали настрій активістів і долучилися до спільної акції. Понад 700 гривень було зібрано і перераховано через банк нашому земляку. Запрошуємо звягельчан не залишатися байдужими і допомагати людям, котрі цього потребують.
В.КСЕНДЗУК
Коментарі відсутні