![У Звягелі розпочав роботу Волонтерський форум «Звягельський тил: РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!»](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/received_855582515489084.jpeg)
У Звягелі розпочав роботу Волонтерський форум «Звягельський тил: РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!»
- Актуально
- 172
- коментар(і)
- 09-12-2022 01:11
Подію приурочили до Міжнародного дня волонтерів та Дня Благодійності в Україні.
Метою форуму є популяризація ідеї волонтерства серед мешканців громади, обмін досвідом та сприяння у створенні умов для розвитку волонтерської діяльності в територіальній громаді.
У роботі форуму беруть участь: керівництво громади, спеціальні гості — експерти проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», волонтери та благодійники.
У програмі заходу: урочисте відкриття форуму, презентація Програми сприяння розвитку волонтерства Звягельської міської територіальної громади на 2023-2027 роки, тренінги «Робота з донорами та міжнародними фондами, фандрейзинг для соціальних проєктів» та «Комунікація та адвокація соціальних проєктів», а також церемонія відзначення волонтерів, волонтерських організацій та благодійників.
Інформація та фото міської ради
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_636690961541634.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_3391088034491077.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_1173661393254262.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_726125828939421.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_877218203721500.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_3801064313453346.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_551992946402037.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_875866327105197.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_1533966573710690.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_1274257203142277.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_1333681610776520.jpeg)
Коментарі відсутні