Звягельська команда стала переможцем відкритого чемпіонату Житомирської області з кіокушинкай карате

Наступна

Змагання з кіокушинкай карате «Звягельські дзвони» — відкритий чемпіонат Житомирської області — відбулися 19 березня у Ліцеї №11.

Організатори — Федерація кіокушинкай карате Житомирської області на чолі з Олександром Гордієнком — присвятили турнір нескореним та мужнім Захисникам і Захисницям України.

«Дякуємо, що завдяки Вам це можливо!» — зазначили у федерації.

У чемпіонаті взяли участь близько п’ятисот спортсменів різних вікових категорій, котрі представляли 18 команд. Зокрема, Житомирщину, Київщину, Волинь, Сумщину, Вінниччину.

Здобувши 12 золотих та 14 срібних нагород, команда Федерації кіокушинкай карате Житомирської області стала командним переможцем.

«Дякую спортсменам, тренерами, меценатам і всім небайдужим! Також висловлюю подяку за співпрацю управлінню національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради та директору Ліцею №11 Аліні Табаковій.

Разом — ми сила! Слава Україні!

Героям Слава!» — прокоментував підсумки турніру голова федерації, тренер Олександр Гордієнко.